falkoner (falkoner) wrote,
falkoner
falkoner

 • Location:
 • Mood:
 • Music:

Про Афіни. Частина друга. Перші враження.

Афіни, Київ і Стамбул -
Маршрут любові і тривоги.
Афіни, Київ і Стамбул -
Квиток в один кінець дороги.
З аеророрту Венізелос ми добралися на Метро...

athens-68.jpg

Коштує це задоволення 8 євро з людини. Або 14 євро туди назад, або 20 за троїх.
Якщо їхати з аеропорту - чекати в аеропорту на платформі з покажчиком "To Egaleo" Якщо з міста - ловити потрібний потяг на будь-якій станції синьої гілки до "Aeroport" (час до його приходу зручно відображається на табло над платформою).На квартирках вагону, такий потяг має малюнок літачка. В аеропорт потяги ходять кожні півгодини починаючи з 5:30.

Також з аеропорту можна виїхати на автобусі X95 (в центр міста на Sintagma) або X96 (по набережній до порту). Вартість проїзду 5 євро на людину в одну сторону . Відправляється цілодобово кожні 20 хвилин від 5-го виходу аеропорту.

Таксі. У центр міста фіксовані ціни - 35 євро вдень ​​(5:00 - 24:00) і 50 євро вночі (0:00 - 5:00). Ціна за машину . Можна замовити таксі в Афіни заздалегідь

Для дітей і підлітків з 7 до 18 років, а також для людей старше 65 років діє знижка в 50% на всі види афінського транспорту (з 13 до 18 років і після 65 років по пред'явленню посвідчення особи).

Проїзні та інші квитки на метро / автобус не підходять, треба купувати саме квиток "Афіни - Аеропорт". Це трошки перелякало нас, коли ми купували квитки на метро в аеропорту. Ми ж вичитали, що проїзд в афінах коштує 1,2 євро, тож трошки прихуїли зпочатку, але виклали таки 20 євро за трьох.

Квиток дійсний протягом 70 хвилин і діє на всі види транспорту ( знову ж таки окрім поїздки в аеропорт), тобто ви можете пересідати з метро на автобус, наприклад і так далі.

Проїзні квитки продаються тільки в спеціалізованих кіосках чи в метро, і бувають наступних видів:
- Добовий квиток на весь афінський міський транспорт (включаючи X80, але виключаючи експреси з / в аеропорт) коштує 4 євро;
- Квиток на 5 діб (виключаючи і X80, і експреси з / в аеропорт) коштує 10 євро;

А ТЕПЕР УВАГА!!!

3-добовий туристичний квиток (включаючи X80 і одну поїздку з / в аеропорт на метро або автобусі-експресі) коштує 20 євро; - дуже вигідна пропозиція,якщо ви приїхали в афіни на тур вихідного дня, власне як ми. Але цю всю цікаву інфу ми прочитали вже на третій день)) Так завжди, ога. Лошари, кароч)).

Квитки, включаючи проїзні, компенсуються при посадці в перший транспортний засіб за маршрутом прямування. Якщо час дії квитка минув, потрібне придбання нового.

В салонах транспорту квитки не продаються, до того ж вони не завжди продаються і на зупинках ( ми стикнулися з таким) , тож один квиточок про запас бажано мати.

Дивіться розклад в арепорту, прокомпосувавши квиточки на вході до метрополітену ми ще пів години прочекали потяг, а потім їхали до центру і нервували, чи вистачить нам часу. Встигли майже тютілька в тютільку ( до центру їхати близько півгодини), якби далі - була б печаль.

А штраф то 60-кратний (звичайна поїздка в місті 1.2 євро * 60 = 72 євро, поїздка в аеропорт на автобусі 300 євро, на метро 480 євро). Краще заплатити.. так...Контролери не завжди ходять по вагонам. Можуть підійти і на станції і на виході з трамваю ( ми таких бачили).

В Афінах так як і у нас процвітає виклянчування квиточка і передача його. Ти вже доїхав. а час ще є - допоможи ближньому))..гг.

athens-60.jpg

Нарешті добралися ми до своєї станції Монастеракі...вийшли з метро і ... прихуїли).
Прям Бомбей якийсь, як його в фільмах показують. Купа народу, гвалт, прямо перед метро продають якісь куртки з розкладок, труси. Я відразу мало не вступив в гавно яке виливалося з перевернутого відра, розбите скло, будівельні ліси, машини поміж пішоходів, чи то піхоходи посеред машин.Всі сніти в теґами забиті. Треш , хаос і аббадон)).

З горем по полам знайшли свій хостел. Заселилися. Хостел такий собі.
Великий, на кілька підїздів. Жили
тут . Вайфай нормальний ( відносно нормальний, бо хуйовий до жуті) тільки в загальній кімнаті, сніданок дуже стандартно ніякий. Єдиний величезний плюс - бар на верхньому поверсі, з суперським видом на нічне місто.

Пішли бродити містом. Фоткати не було бажання ніякого зовсім, тож тільки пару кадрів з першого вечора.

Це Заппейон.

Заппейон названий на честь Євангеліста Запасу, грецького мільйонера і мецената, який організував і субсидувати проведення перших Олімпійruen, попередниць сучасних Олімпійських ігор. Будівництво Заппейон було розпочато 20 січня 1874 і закінчено в 1888 році. Освячення Заппейон було приурочено до відкриття четвертого Олімпій в Греції.

athens-52.jpg

І фонтан біля нього.

athens-53.jpg

Це я сфоткав під час того, як ми сиділи на лавці, насолоджувалися теплим вечором, вином і оливками ( вино пляшка 5 євро, величезні такі оливки з бочки 5-6 євро за кг) , які ледь знайшли).

Кажуть , що в Греції все є, то мабуть так, але знайти це все важкувато). Ми години півтори бродили вузенькими вуличками і тільки пістятого. як кілька разів запитали дорогу нарешті знайшли магазинчик).

Вразили мандарини на вулицях, спробували. Дуже кислі. Перехотіли далі пробувати, після того, як побачили, що бомжі сцуть посеред тих мандаринових гайків.Кількість бомжів також вразила.А ще їх наглість. Прикольно, коли бомж розштовхує перехожих розкладаючи матрас прямо на тротуарі.
Хоча здебільшого ми просто ходили з відкритим ротом , роздивляючись незнайоме місто.
Це була субота. І місто гуділо. Бухали всюди, в кафехах з місцем боль. На вузеченьких вуличках не проштовхнутися. Музика волала години до 5 ранку, довелося закривати жалюзі в кімнаті.
Доречі, на вулицях бухати можна, ми спитали))гг. Якщо тобі 18 років.

На ранок ми зібралися походити подивитися на розвалинки, але то вже інша історія).

Поки трошки фоточок по дорозі до історичної частини ( найісторичнішої , я б сказав) .

В районі де ми жили ( Монастеракі) все нахуй розмальовано. Всі стіни, ролети, все все забито або малюнками, або теґами. Виглядає жахливо, навіть з моєю любов'ю до вуличного мистецтва. Але про те буде окремий пост. Колись.

athens-55.jpg

athens-56.jpg

Також це торговий райончик. І взагалі туристичний. Магазинчики, майсерні різні і кафешки всюди, на кожному кроці. Всі намагаються виїбнутися)).

athens-57.jpg

athens-58.jpg

athens-61.jpg

athens-63.jpg

athens-64.jpg

athens-65.jpg

athens-66.jpg

От біля цієї башти вхід в Акрополь. Головну туристичну пам'ятку Афін. Але про те іншим разом).Я втомився писати цей пост.

athens-69.jpg


Оригінал публікації ось туточки
Tags: 650 d, афіни, греція, подорожі, сонце, фото
Subscribe

 • Про житло

  Хей, друг, що сталося з нами? Де все те, що будували роками? Ночі і дні, зйомні квартири Кайф навесні, твої рок-кумири, І ті хто назавжди змінили…

 • Про вірші

  Жінко. Хрест з рамена скинь Жінко. Вирви зі стін Мамо. Конає твій син Мамо. Жалібний дзвін. Dzień dobry Цього дня, в 1937 році був розстріляний…

 • Про міста

  Але це було щастям: у ночі туманні та хмарні заблукати у місті, де квітнуть осінні ліхтарні, і довіку ходити удвох по висячій плантації, де…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments